S.R.S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


this is a forum of the ally on com 10 ally=S.R.S
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 prjedlozi, nnp-ovi.......

Go down 
4 posters
AuthorMessage
VAJKCRO

VAJKCRO


Posts : 18
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyWed Nov 18, 2009 5:41 pm

ovdje pišite prijedloge u vezi saveza i nnp-ova.
Back to top Go down
Massacre




Posts : 10
Join date : 2009-11-18
Age : 39
Location : Pula

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyWed Nov 18, 2009 8:36 pm

VAJKCRO wrote:
ovdje pišite prijedloge u vezi saveza i nnp-ova.
nemamo prijedloga Smile...javljam se jer se ekipa buni jer nismo aktivni na forumu Smile)
Back to top Go down
VAJKCRO

VAJKCRO


Posts : 18
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyWed Nov 18, 2009 9:08 pm

Massacre wrote:
VAJKCRO wrote:
ovdje pišite prijedloge u vezi saveza i nnp-ova.
nemamo prijedloga Smile...javljam se jer se ekipa buni jer nismo aktivni na forumu Smile)
bit će i nemoj spamat tu imaš spam zonu.
Back to top Go down
qwertz
Admin



Posts : 17
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyThu Nov 19, 2009 12:25 am

bit čemo aktivni s vremenom
Back to top Go down
https://srs-com10-ally.forumotion.com
Barthezz




Posts : 1
Join date : 2009-11-19

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyThu Nov 19, 2009 3:42 pm

qwertz wrote:
bit čemo aktivni s vremenom
lol!
Back to top Go down
VAJKCRO

VAJKCRO


Posts : 18
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyThu Nov 19, 2009 4:56 pm

Barthezz wrote:
qwertz wrote:
bit čemo aktivni s vremenom
lol!
nespamaj banat ću te ako nastaviš imaš spam temu
Back to top Go down
qwertz
Admin



Posts : 17
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyThu Nov 19, 2009 10:43 pm

imate spam zonu za spamanje
Back to top Go down
https://srs-com10-ally.forumotion.com
Massacre




Posts : 10
Join date : 2009-11-18
Age : 39
Location : Pula

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyFri Nov 20, 2009 11:51 am

prijedlog
[You must be registered and logged in to see this link.]
ova aliansa jer je pored mene ima ih četri i drze se kao da su mama..tata.sestra i brat...( i ako nesto ne poduzmem ili cu ja njih napast ili oni mene).....
posalo sam im poruku za naps...cisto osobni al mi nista nisu odgovorili..ako se ne zele udruzit snama neka nam budu wing ili neka vrsta ... jer iz iskustva znam da je bolje cetri slozna igraca nego 20 budala koja ne komuniciraju Razz

ko je voljan malo izgibit vremena i zna bolje enegelski nego ja (a ima vas dosta) neka se pozabavi vjerujem da su ta 4 igraca jako dobra.. cisto procjena koja moze biti i kriva!!
Back to top Go down
VAJKCRO

VAJKCRO


Posts : 18
Join date : 2009-11-17

prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... EmptyFri Nov 20, 2009 2:52 pm

Massacre wrote:
prijedlog
[You must be registered and logged in to see this link.]
ova aliansa jer je pored mene ima ih četri i drze se kao da su mama..tata.sestra i brat...( i ako nesto ne poduzmem ili cu ja njih napast ili oni mene).....
posalo sam im poruku za naps...cisto osobni al mi nista nisu odgovorili..ako se ne zele udruzit snama neka nam budu wing ili neka vrsta ... jer iz iskustva znam da je bolje cetri slozna igraca nego 20 budala koja ne komuniciraju Razz

ko je voljan malo izgibit vremena i zna bolje enegelski nego ja (a ima vas dosta) neka se pozabavi vjerujem da su ta 4 igraca jako dobra.. cisto procjena koja moze biti i kriva!!
slažem se neka budu nnp ineka neko pošalje ili ih pozvati u savez pa ćemo svi biti u savezu!
Back to top Go down
Sponsored content





prjedlozi, nnp-ovi....... Empty
PostSubject: Re: prjedlozi, nnp-ovi.......   prjedlozi, nnp-ovi....... Empty

Back to top Go down
 
prjedlozi, nnp-ovi.......
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.R.S :: Our Ally :: S.R.S (for players from balkan)-
Jump to: